Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı Cam Balkonlar İlk Kez 2015 Yılında Kullanıcılarla Buluşmuştur.Katlanır Cam Balkon Sistemleri İçerisinde, Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri Devrim Niteliğindedir.

Klasik Cam Balkon Sistemlerinde 8 mm Tek Cam Kullanılmaktadır.Isı Camlı Sistemlerde İse Cam Kalınlığı 28 mm'e Kadar Çıkmaktadır.Ancak Bir Cam Balkon Sisteminde Sadece Çift Cam Kullanılması, Isı Yalıtımı Sağlaması İçin Yeterli Değildir.

Tek Camlı Cam Balkon Sistemleri İle Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerini Kıyasladığımızda Isı Yalıtımlı Sistemimiz Klasik Sistemlere Göre 5,1 Kat Daha Fazla Yalıtım Sağlamaktadır.Bunun Sebebi Öncelikle Kullanılan Isı Camlardır.

Sistemimizde Kullandığımız Isıcamlar 4 + 20 + 4 Kalınlığında  ve Argon Gazlıdır.Camların İç Yüzü ve Dış Yüzü Temper İşleminden Geçmektedir.

 

Kullanıcının İsteği Doğrultusunda Konfor veya Sinerji Cam da Uygulanabilmektedir.

 

Her Camda Birbirinden Bağımsız 6  Adet Contalama Sistemi Mevcuttur.Bu Sayede Cam Aralarından Gelebilecek Soğuk Hava, Toz ve Yağmur  Önlenmiştir.

 

Isı Camlı Sistemimizin İlk Açılan Kanat Mekanizmaları Çelik İspanyoletler İle Açılmaktadır. Özel Tasarım ve Sağlam Kilit Mekanizmaları Sayesinde Güvenlik Maksimuma Çıkarılmıştır.

 

Isı Yalıtımlı Katlanır Sistemimizde Kullanılan Teker Mekanizması ve Bakla Sistemi 30 Yıl Paslanmazlık Garantili ve Çeliktir.Teker Mekanizmaları Kullanıcıların En Çok Dikkat Etmesi Gereken Detaylardan Biridir. Bir Sistemin Teker Mekanizmasının Ne Kadar Kaliteli Olduğu, O Sistemin Ne Kadar Uzun Ömürlü Olabileceğinin En Önemli Göstergesidir.

 

Kullanıcıların En Çok Merak Ettiği ve Sıklıkla Sorduğu Sorulandan Biri, Bu Sistemler Plastik Doğramalar (PİMAPEN) Kadar Isı Yalıtımı Sağlar mı Sorusudur.

 

Tek Camlı Klasik Cam Balkon Sistemleri % 35 - 40 Arası Yalıtım Sağlarken , Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz % 80 - 85 Arası Yalıtım Sağlamaktadır.Bu Yalıtım Oranı Sadece Firmamızın Patentli Sistemi İçin Geçerlidir.Klasik Isı Camlı Sistemlerde Bu Oranın Sağlanması Mümkün Değildir.Plastik Doğramalar da (Pimapen) Bu Oran % 99'dur.

 

Isı Yalıtımlı Katlanır Cam Balkon Sistemi