Updown Otomatik Giyotin Cam Balkon (Hareketli Küpeşte) Sistemi

Updown Otomatik giyotin cambalkon sistemleri, tam otomatik açılan ve dikey olarak açılan cam panelleridir. Projeye uygun ebat ve ölçülerde modüler olarak üretilen Updown® giyotin cam (Otomatik Cambalkon) sistemleri bir çok alanda ve mekanda tercih edilen en yeni otomatik pencere sistemidir. Her türlü hava şartlarına uygun izolasyon çözümleri ve emniyet özellikleri ile üretilen giyotin camsistemleri, kullanım amacına göre bir çok model ve tasarımda imal edilmektedir. Özel tasarım paslanmaz profiller, çelik taşıyıcılar  % 100 emniyetli ve alternatif cam seçenekleri ile en üst seviyede güvenli sistemlerdir.

Kullanım yerleri : Pencere, Oda bölme, Mağaza Vitrin,Cafe & Restorant, Fransız balkonlar,Otomatik cam korkuluk, çatı teras ve balkonları,Havuz kenarları, Kış bahçeleri, Pergola tente, Rüzgar kırıcı gibi tüm dikey yapı kapatmaları.
Yalıtım ve izolasyon : Updown® Otomatik Giyotin cam (Hareketli Küpeşte) pencere sistemlerinin tüm parçaları  ısı yalıtımlı ve paslanmaz malzemelerden üretilmektedir.

Türkiye’de yepyeni bir ürün… Tasarım harikası modern dizayn Updown® giyotin cam (Otomatik Cambalkon) ile tanışmaya hazır mısınız?

 

Güvenli, gürültüden uzak, ısı tasarrufu sağlayan göz zevkinize hitap eden giyotin camları uygulamasını kış bahçesi, veranda, pergola, tente, dükkan, vitrin, balkon, havuz, pencere ve oda bölmesi olarak tercih edebilirsiniz. Giyotin cam (Otomatik Cambalkon) uygulamasını ihtiyaç duyduğunuz alanda manzaranızı engellemeden adeta doğayla iç içeymiş izlenimini yaratarak kendinizi şımarta bilirsiniz. Giyotin cam (Otomatik Cambalkon) özellikle huzurun adresi evlerinizde ve mekanlarınızda alan genişliği algısı yaratıp ferah ve şık mekanlara imza atmanıza olanak sağlamaktadır. Olumsuz hava koşullarını avantaja çeviren, % 60 oranında ses yalıtımı sağlayan ayrıca ısı yalıtımı özelliği sayesinde kış aylarında ekonomik tasarruf sağlayan Giyotin Cam (Otomatik Cambalkon) kumandalı veya zaman ayarlı açıp kapama seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Özellikle çocuklu ailelerin tercih edeceği teras uygulamalarında %100 emniyetli cam korkuluk görevi üstlenen Giyotin Cam (Otomatik Cambalkon) Kuşadası Service garantisiyle artık hizmetinizde.