Sürme Cam Balkon Sistemi

Sürme Eşikli Eşiksiz Cam Balkon Sistemleri Her tip balkona uygulana bilen balkonların şekline göre dizayn edilmektedir Katlanır cam balkon da Katlanabilme özelliği sayesinde camlar içerden güvenli ve rahatca silinebilir olması, camların birbirine bağımsız hareket etmesi istenilen yerde acık kalabilme imkanı olması hertürlü hava şartlarına karşı etkin kalıcı bir çözümdür.
Kış Bahçesi sisteminin kendinden perdeli oluşu kullanıcıya, mekanını tamamen kapatma, kısmen veya bütünüyle açma, güneş ışığını engelleme ya da rüzgarı yönlendirme gibi farklı işlevleri bir arada sunuyor. Çeşitli renk ve desen alternatifleriyle mekana dekoratif bir görünüm kazandırıyor.

Şeffaflığın verdiği o eşsiz rahatlık ile cam balkon sistemleri modern yapınıza eşlik etmektedir. Genelllikle yaz aylarında balkon keyfini sürerdik, Şimdi hem yaz hem kış aylarında doyumsuz balkon keyfini mazaranızı bozmadan sizlere sunmaktayız.
Cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay,güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü acışından estetik ve şık bir sistemdir..
Değişen teknolojinin günümüze getirdiği katlanır cam balkon sistemleri günlük hayatımızda önem taşıyan balkonlarımızın yaşama katan alanları her mevsim kullanabilme imkanınını sizlere sağlamaktadır.
Sistemlerimiz mekanlarınızı dışardan bina ile bütünleşmiş hoş ve zarif bir görüntü oluşturur. Her tip balkon’a uygulanabilir Sistem özelliklerine sahip olan cam balkon sistemleri, Özellikle dış etkenlere karşı toz,toprak,yağmur , çamur, kışın soğuğu gibi şikayetlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Cam balkon sistemi balkonların içerden ve dışardan görüntüsünü bozmadan sıcak bir mekan oluşturmaktadır.

 

Eşikli Eşiksiz Sürme Özellikleri

Eşikli Eşiksiz Cam Sistemleri pencere ve kapı olarak çeşitli kombinasyonlarda uygulanabilir.
Kullanıldığı ortamlarda ferah bir görüş imkanı sağlar.
Yatay eksende çalışması mekanda yer kayıplarını en aza indirerek yeni kullanım alanları yaratır.
Sisteme 8-10 mm temperli cam kullanılarak yapılmaktadır.
Kullanılan köşe takozları sayesinde su tahliyesi sağlanmaktadır
Al conta ve kilitli Al conta olmak üzere 2 tip conta kullanabili. Her iki contada da kıl fitiller sayesinde izolasyon sağlanmaktadır.
Kilitli conta kullanımı sayesinde girişlerde,cafe ve restoranlarda hırsızlık sorunu engellenir.
Eşikli Eşiksiz Sürme Cam sistemlerinde kullanılan tüm parçalar Vetra markası güvencesindedir.

 

Kullanım

Sürme eşikli eşiksiz sistemler zerafet ve estetiği gerçekleştirebilmenin ve dış ortamlardan gelmekte olan sıcak veya soğuk havanın engellenmesini sağlayan en iyi yöntemdir.
Otel, kafe ve restoran gibi alanlarda yoğun insan kalabalıkları olmasından ötürü, kazalara mahal vermemek adına eşiksiz cam kaplama balkon uygulanırken, ev ve ofisler için eşikli olanı oldukça ideal ve kullanışlıdır.
Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir, bu da oldukça pratik bir kullanım özelliği sağlamaktadır.
Eşikli eşiksiz sürme sistemler, her türlü balkon çeşitlerinde kullanılabildiği gibi, kış bahçelerinde ve vitrinlerde de uygulanabilir ve rahatlıkla kullanılabilmektedir.