Katlanır Cambalkon Sistemi

Cam Balkon Sistemleri Her tip balkona uygulanabilen balkonların şekline göre dizayn edilmektedir Katlanır cam balkon da Katlanabilme özelliği sayesinde camlar içerden güvenli ve rahatca silinebilir olması, camların birbirine bağımsız hareket etmesi istenilen yerde acık kalabilme imkanı olması hertürlü hava şartlarına karşı etkin kalıcı bir çözümdür. Kış Bahçesi sisteminin kendinden perdeli oluşu kullanıcıya, mekanını tamamen kapatma, kısmen veya bütünüyle açma, güneş ışığını engelleme ya da rüzgarı yönlendirme gibi farklı işlevleri bir arada sunuyor. Çeşitli renk ve desen alternatifleriyle mekana dekoratif bir görünüm kazandırıyor.

Şeffaflığın verdiği o eşsiz rahatlık ile cam balkon sistemleri modern yapınıza eşlik etmektedir. Genelllikle yaz aylarında balkon keyfini sürerdik, Şimdi hem yaz hem kış aylarında doyumsuz balkon keyfini mazaranızı bozmadan sizlere sunmaktayız.
Cam balkon, balkonların özelliğini kaybetmeden yaz ve kış aylarında kullanımı kolay,güvenlik açısından sağlam, temizlik açısından rahat, görüntü acışından estetik ve şık bir sistemdir.. Değişen teknolojinin günümüze getirdiği katlanır cam balkon sistemleri günlük hayatımızda önem taşıyan balkonlarımızın yaşama katan alanları her mevsim kullanabilme imkanınını sizlere sağlamaktadır.
Sistemlerimiz mekanlarınızı dışardan bina ile bütünleşmiş hoş ve zarif bir görüntü oluşturur. Her tip balkon’a uygulanabilir Sistem özelliklerine sahip olan cam balkon sistemleri, Özellikle dış etkenlere karşı toz,toprak,yağmur , çamur, kışın soğuğu gibi şikayetlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Cam balkon sistemi balkonların içerden ve dışardan görüntüsünü bozmadan sıcak bir mekan oluşturmaktadır.